hospodarskepotrebyfajnor

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

ČIČI

APORT

ČIČI - granuleKompletné granulované krmivo v dvoch variantoch, s delikátnou chuťou kurčaťa alebo s jemnou chuťou ryby uspokojí každého mačacieho labužníka. Jemné chrumkavé a farebné granule v podobe mačacích hlavičiek sú pripravené pre maškrtný jazýček mačky. Veľkosť a tvar sú prispôsobené drobným mačacím zúbkom. Farba granúl je daná prídavkami jednotlivých druhov zeleniny.
v krabičkách 300 g, sáčkoch 1,7 kg nebo vreciach 15 kg


Zamatová srsť, pružné telo, bystrý zrak a vynikajúci sluch - to všetko dotvára obraz našej mačky. Aby bola stále vo výbornej kondícii a vy ste sa mohli tešiť z jej zdravia i krásy, je tu ČIČI - rad špičkových výrobkov pre život pravej mačacej dámy i mačacieho gentlemana.

ČIČI...na to počúva každá mačka
Mačky rovnako ako ľudia sú
rôzne. Niekto z nás dáva prednosť steaku, iný neodolá dobre prepečenému kurčaťu a niekto si vždy vyberie rybu. Ani pravému mačaciemu labužníkovi len tak niečo nezachutí. Preto sme pre jeho maškrtný jazýček vytvorili voňavé granule v dvoch príchutiach s delikátnou chuťou kurčaťa a s jemnou chuťou ryby. Vaša mačička má teda možnosť výberu. Naviac si môže pochutnať i na šťavnatom mäsku v konzervách. I to najchutnejšie jedlo sa časom preje, preto môžete jednotlivé druhy ČIČI striedať a uvidíte, že váš mačací maškrtník bude spokojný.

ČIČI - pre maškrtný jazýček vašich mačičiek
Skutočná mačacia dáma i mačací gentleman dbajú úzkostlivo o svoj zovňajšok a vysoká hygiena je pre nich nevyhnutnosťou. Kvalitná prírodná podstielka ČIČI plne vyhovie ich nárokom a udrží ich v pohodlí. Podstielka ČIČI špičkovo absorbuje pachy a výborne hrudkuje. Preto tiež maximálne šetrí vašu peňaženku.

ČIČI chutné granule
Kompletné, chutné a chrumkavé granule v tvare mačacích hlavičiek obsahujú všetko, čo vaša mačka potrebuje. Šťavnaté kuracie či rybie mäso jej zaistí skvelú kondíciu, kvalitný hydinový tuk dodá potrebnú energiu, prídavok prvotriedneho rastlinného oleja zaistí pružnú srsť, vysoko stráviteľná ryža s kukuricou umožní dobré zažívanie, doplnok kvasníc podporuje vysokú chutnosť a je dôležitý ako prírodný zdroj rady vitamínov B, vyvážené množstvo mikroprvkov a vitamínov pomôže udržovať celkove dobré zdravie vašej mačky. To ale nie je všetko. ČIČI sa stará o vašu mačičku vo všetkých smeroch.

Prevencia tvorby močových kameňov.
Receptúra ČIČI obsahuje nižšie percento popolovín a optimálnu hladinu horčíku aby obmedzila tvorbu struvitových močových kameňov. Správnym zastúpením ostatných minerálnych látok udržuje optimálnu kyslosť moču a pomáha udržať správnu acidobazickú rovnováhu a tým zabraňuje prílišnému okysleniu moču a druhému extrému - vzniku šťavelanových (oxalátových) kameňov. Preto je krmivo ČIČI vhodné i pre kastrované mačičky.

Riešenie problému s chlpmi v zažívacom trakte.
Vaši mačací miláčikovia každý deň veľmi starostlivo čistia svoju srsť a tým sa dostáva do ich tráviaceho systému veľké množstvo chlpov, ktoré môžu spôsobovať zvracanie a tráviace problémy. Tento problém rieši doplnok špeciálnej vlákniny, ktorým je ČIČI obohatené. Špecializovaná vláknina uľahčuje priechod chuchvalcov chlpov a zaisťuje ich prirodzené vypudzovanie.

Taurin
Suché krmivá ČIČI sú obohatené o prídavok taurinu - aminokyselinu, ktorá sa vyskytuje iba v mäse a ostatných živočíšnych tkanivách. Taurin je nenahraditeľný pre správnu funkciu svalov, najmä srdcového, správnu funkciu mozgu a nervov a významne ovplyvňuje i plodnosť. Je významným regulátorom transportu vápnika a niektorých ďalších prvkov. Pozitívne ovplyvňuje krvnú zrážavosť, pôsobí na imunitné reakcie a podporuje ochranu dýchacieho ústrojenstva. Najväčší význam má však taurin pre zaistenie dobrého zraku.


 
 
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky